piątek, 24 kwietnia 2015

Zmiany, zmiany, zmiany! Czuć wiosnę... we włosach :)

Hej!
Jak tak patrzę na stronę główną bloga, to widzę, że bardzo dużo to tu u mnie się nie zmienia. Dopiero co była aktualizacja, a tutaj proszę, nowa aktualizacja - a właściwie, to część pierwsza. Druga pojawi się końcem miesiąca. Po prostu koniecznie chciałam się z Wami podzielić. wydaje mi się, nie aż taką nowością, bo jeśli mnie znacie, to wiecie, że podejmuję decyzje dość szybko i zmiany to u mnie podstawa, ale podcięłam włosy. Mniej wiecej tak jak w zeszłym roku - sporo.
Poszło jakieś 10 cm, ale kompletnie nie żałuję. Z resztą spójrzcie na te wdzięczne końcóweczki. Niby ciągle sianko, ale wysoporowatki znają ten ból, nie mniej jednak momentalnie zagęściły się i nie są aż tak wystrzępione. Jeszcze drugie tyle i pozbędę się prawie całkiem farby :) Przy okazji  po podcięciu uważam, że wyglądam lepiej, niż w dłuższych włosach, nieco poważniej.
Tutaj możecie zobaczyć moje refleksy (tak, tak, chodzi mi o ten jaśniejszy pasek pośrodku włosów) z poprzednich farbowań i rozjaśniań.

Staram się na tyle ile mogę nadrobić zagełości na Waszych blogach, mam nadzieję, że moja nieobecność nie sprawia, że uważacie, iż już do Was nie zaglądam. Po prostu brak czasu. Nie będę się z niego tłumaczyć, bo zapewne większość z Was sobie z nim radzi, ale ja nawet nie mam Internetu w domu :) I wybaczcie te odpryski na paznokciach, po pracy to norma! Musiałabym je malować codziennie.

Pozdrawiam!

21 komentarzy:

 1. rzeczywiście poważniej, ale mnie się podobasz i w takich i w takich włoskach :-) ja też dzisiaj podcięłam włosy, nie tak dużo jak Ty, ale przynajmniej końcówki znowu są w miarę równe :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz śliczne włoski, lepiej Ci w tej długości i kolorze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne włosy i śliczna Ty. Faktycznie w tej długosci wyglądasz poważniej i chyba nawet lepiej. Jak dla mnie idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jasna twarz i ciemne włosy <333 Piękne masz włosy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie! Śliczne zmiany i jak włosy zyskały na objętości!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ha, a według mnie w krótszych Ci jest lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Taka długość idealna dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam, że ładniej Ci w krótszych włosach, po podcięciu, tak dziewczęco :-). Jasniejszy kolor też na plus:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyglądasz ślicznie zarówno w długich jak i krótszych włosach. Wiosną chyba każda z nas ma chęć na zmiany Ja też już planuję fryzjera :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobre posunięcie :-) na lato dobrze sie sprawdza krótsza i zwiewna fryzurka :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mocne cięcie ;) Zazdroszczę odwagi! ;) Na wionę i lato ruch idealny. Bardzo dobrze Ci w tej długości. ;) Ja cóż... dziś ścięłam tylko 2 cm :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Według mnie lepiej wyglądasz w takiej długości. Wiem, że narażę się teraz włosomaniaczkom, ale to tylko włosy-odrosną :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ładnie Ci w krótszych włosach! (Ale ja ogólnie jestem zwolenniczką skracania włosów na wiosnę, zawsze tak robię i dzięki temu pięknie odżywają ;))

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo dobra decyzja, sama nie umiem się do takiej przekonać a szkoda bo moi włosom by się to z pewnością przydało :)

  OdpowiedzUsuń
 15. W krótkich włosach Ci do twarzy :) Piękny kolor !

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale zdrowe! Ja się zawzięłam i nie podcinam do września :D zobaczymy co z tego będzie :)

  hairoutine.com

  OdpowiedzUsuń